FAQ

Ile sztuk krówek przypada na 1kg cukierków?
Czy możliwe jest skrócenie czasu realizacji?
Czy wykonują Państwo krówki według własnego pomysłu?
Czy istnieje możliwość zamówienia mniejszej ilości niż 1kg krówek?
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Czy krówki w Państwa ofercie są kruche?
Jaki jest sposób i koszt dostawy?
Czy dostępne na stronie wzory, można zmodyfikować?

W 1kg mieści się ok 72 szt. krówek.

Podany przez nas czas realizacji, jest najbardziej realnym czasem, na wykonanie Państwa projektu i wyprodukowanie świeżych, pysznych krówek. Niestety nie możemy zagwarantować, że krówki trafią do Państwa wcześniej niż podany przewidywany czas realizacji zamówienia. Staramy się jak najszybciej wykonać Państwa zamówienie, w szczególności jeśli jest ono pilne. W takiej sytuacji prosimy o e-mail z zapytaniem, postaramy się pomóc, jeśli tylko będzie to możliwe.

Oczywiście. Bardzo chętnie wykonanym projekt według Państwa pomysłu.
Projekty według własnego pomysłu wykonujemy we wszystkich dostępnych kategoriach, od urodzin, po ślub, wieczór panieński czy baby shower.
W celu realizacji własnego projektu prosimy przesłać na adres e-mail: smacznego@twojekrowki.pl wytycznych lub loga w pdf (w formie krzywych), w przypadku krówek firmowych.

Niestety nie ma możliwości zamówienia mniejszej ilości niż 1kg.

Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 10 dni roboczych, w zależności od wielkości wybranego pakietu. W razie pytań o czas realizacji, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail oraz nr telefonu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Nasze krówki produkujemy według tradycyjnej receptury na naturalnych składnikach, bez dodatku oleju palmowego. Krówki, które znajdują się w naszej ofercie to tradycyjne krówki ciągutki. Jeden gryz zabiera Państwa w podróż w czasie. Cukierki po ok 2-3 tygodniach, zaczynają robić się kruche. Jest to naturalny proces krystalizacji cukierka.

Krówki wysyłamy za pośrednictwem kuriera DPD.
Koszt dostawy wynosi 16zł netto (paczka do 20kg).
Istnieje możliwość zakupu krówek za pobraniem, jednakże cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od wielkości zamawianego pakietu.

Istnieje taka możliwość. W celu personalizacji gotowego wzoru znajdującego się na stronie, prosimy przed złożeniem zamówienia, o kontakt e-mailowy. Na pewno wspólnymi siłami stworzymy wspaniały projekt.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Daj nam znać!
Napisz do nas na adres:  smacznego@twojekrowki.pl

Do słodkiego napisania! 😀