Badania nie kłamią! Krówki to bezsprzecznie jedne z najbardziej popularnych i lubianych cukierków. Polacy wydają na ciągutki najwięcej pieniędzy, które przeznaczają na słodycze. W Polsce znane są od ponad 100 lat i w niektórych miastach organizowane jest nawet Święto Krówki! Niemal każdy podczas ich konsumowania wraca pamięcią do swojego dzieciństwa – beztroskiego, pełnego miłych i zabawnych wspomnień.

Właśnie dlatego ciągutki są uwielbiane zarówno przez młodszych, jak i starszych. Wyjątkowy zapach oraz smak krówek sprawia, że naprawdę bardzo trudno im się oprzeć. Wystarczy położyć kilka ciągutek na firmowym biurku lub na stole w salonie, aby już po chwili wszystkie cukierki w magiczny sposób zniknęły

Wszystkie nasze ciągutki są przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta, co daje gwarancję świeżości. Świadczy o tym przede wszystkim ich ciągnąca konsystencja – krówka wraz z upływem czasu (2-3 tygodni) krystalizuje się – początkowo więc zawiera w sobie półpłynne wnętrze, poczym  staje się bardziej krucha i delikatna. To w pełni naturalny proces, który wyróżnia te prawdziwe krówki od sztucznych i maszynowych ciągutek dostępnych w sklepach.

Stale dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby dostępne u nas słodycze wyróżniały się najwyższą jakością. Nasze krówki są produkowane tylko i wyłącznie według tradycyjnej, w pełni naturalnej receptury, a także ręcznie pakowane w papierki z indywidualnym nadrukiem klienta. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru unikalnego opakowania w postaci przezroczystych lub drewnianych pudełek, eleganckich woreczków, czy kartoników.

Reklamowe krówki z oryginalnymi napisami i opakowaniami będą wyjątkowym i z pewnością niezapomnianym dodatkiem wszystkich firmowych imprez, a także szkolnych wydarzeń, czy nawet uroczystości rodzinnych np. podczas ślubów.