Krówki ciągutki. Tradycyjna receptura i smak dzieciństwa

Krówki ciągutki - tradycyjna receptura (fot. Twoje Krówki)

Krówki ciągutki – kto z nas ich nie uwielbia i nie kojarzy z błogim dzieciństwem? Ten słodki przysmak nie tylko przenosi w czasie, ale stanowi też idealny gadżet reklamowy!

 

Krówki ciągutki to chyba jedne z nielicznych cukierków, które – gdziekolwiek by się nie pojawiły – od razu wywołują uśmiech na twarzy, przywołując wspomnienia smaku z dzieciństwa. Jak wiele słodkich przysmaków, krówki ciągutki mają jedną ważna – zwłaszcza w kontekście reklamowym – zaletę. Trudno skończyć na jednej!

 

Krówki ciągutki na tradycyjnej recepturze

Krówek nie brakuje na sklepowych półkach. Niestety często okazuje się, że zakup był całkowicie nietrafiony. Te sklepowe smakołyki nawet odrobinę nie przypominają smaku ciągutek sprzed lat. Brakuje im głębi mlecznego smaku, kruchości i delikatności. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć krówki na miarę XXI wieku – w niczym nie odstające pierwowzorom, które kojarzymy z dzieciństwa.

Jako jedni z nielicznych na rynku tworzymy krówki według tradycyjnego przepisu i ręcznie pakujemy nasze produkty. Używamy wyłącznie naturalnych składników. Nasze ciągutki nie zawierają chemii. Gwarancją świeżości krówek jest ich konsystencja – prawdziwa ciągutka z upływem czasu zmienia się w krówkę kruchą.

 

Mleczny zapach oraz naturalny smak Twoich Krówek zostają w głowie na długo po zjedzeniu. Potwierdzają to nasi klienci, którzy zawsze wracają po więcej – sprawdź nasze ostatnie realizacje i przekonaj się sam, kto już dał się wciągnąć!