Krówki – idealne rozwiązanie na słodkie podziękowanie w letnie dni

Krówki - idealne rozwiązanie na słodkie podziękowanie w letnie dni - Twoje Krówki (fot. Twoje Krówki)

Obostrzenia ustąpiły, co oznacza powrót do celebracji uroczystości rodzinnych takich jak śluby, komunie, czy jubileusze. Wraz z nadchodzącym latem rozpoczyna się okres, w którym huczne imprezy organizuje się najczęściej. Bywalcy licznych uroczystości z pewnością zauważali już coraz powszechniejszy trend na sprawianie zaproszonym gościom drobnych upominków.  Są one formą niespodzianki oraz podziękowania za przybycie na uroczystość.

Jak podziękować zaproszonym gościom?

Ciekawym, a zarazem słodkim podziękowaniem dla przybyłych na uroczystość są krówki. Klasyczny smak krówek, który towarzyszy niemal każdemu od dzieciństwa, wpadnie w gusta nawet tym, którzy stronią od słodyczy. Krówki to również „pewnik” łączący pokolenia. Zarówno dzieci, jaki i dziadkowie doskonale znają delikatny smak ciągutek. Wybór krówek to sposób, na przywołanie w sercach wielu ciepłych wspomnień z okresu dzieciństwa.
Korzystając z naszej oferty twoje słodycze mogą nabrać nie tylko wyśmienitego smaku, ale również wyglądu. W sklepie Twoje Krówki możesz wybrać wzór opakowania słodyczy, który najlepiej będzie się wypisywał w klimat i styl twojej uroczystości. Od wzorów delikatnych: kwiatowych, jednobarwnych, po opakowania składające się z rozbudowanych elementów graficznych. Wybór należy do Ciebie. Gdy nie znajdziesz projektu, o którym marzysz, zaproponuj nam swój własny wzór opakowania, które dla Ciebie wykonamy.

Co wybrać, gdy na zewnątrz upał? Krówki?

Dopinanie ważnej uroczystości na ostatni guzik wiąże się z planowaniem i pamiętaniem o najdrobniejszych szczegółach. Wybierając słodki poczęstunek dla gości, warto pamiętać o właściwościach zakupionych słodyczy. Czekoladki w upalne dni mogą sprawić psikusa, ponieważ wysokie temperatury potrafią je stopić. Wygląd czekoladek po stopieniu staje się nieestetyczny i powrót do poprzedniej formy jest niemal nieosiągalny. Warto więc postawić na słodycze, które nie będą pochłaniać uwagi organizatora uroczystości, a także nie przyczynią się do powstania nieoczekiwanej i nieprzyjemniej niespodzianki. Krówki są bardziej odporne na zmiany temperatur. Gdy temperatura na zewnątrz wzrasta krówki stają się bardziej kruche. Wilgotne i ciepłe miejsce przechowywania krówek przyspiesza ich krystalizację. Zmiany w krystalizacji, a tym samym w stopniu ciągnięcia się krówek, nie wpływają na ich walory smakowe, ani na wartości odżywcze słodyczy, dlatego nie musisz martwić się, że upominek przygotowany dla twoich gości okaże się zawodem.

 

Jesteś ciekaw naszych realizacji? Zajrzyj na naszą stronę lub odwiedź nasz profil na Facebooku.