Krówki reklamowe - promocja, która wciąga! (fot. Twoje Krówki)

Szukasz idealnego gadżetu reklamowego? Postaw na krówki reklamowe z własnym nadrukiem i zaskocz swoich klientów tradycyjnym smakiem, który znają sprzed lat!

 

Krówki reklamowe to niezastąpiony element wielu imprez branżowych, spotkań biznesowych czy dodatek do pakietu gadżetów. Ten mały, słodki i niepozorny gadżet może realnie wpłynąć na to, jak postrzegają Twoją markę klienci! Wyróżnij się spośród wielu marek i wybierz sprawdzoną, tradycyjną recepturę Twoich Krówek, która sprawi, że Twoi klienci nie będą się mogli od nich odciągnąć…

Oferujemy krówki ciągutki w dwóch smakach – mlecznym i kakaowym. Posiadamy ogromne doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego też możemy pozwolić sobie proponowanie konkurencyjnych cen i korzystnych warunków współpracy. Nasze krówki produkujemy na indywidualne zamówienie klienta.

 

Wybierz krówki reklamowe i…

Zwiększ świadomości swojej marki

Krówki reklamowe z indywidualnym nadrukiem (np. logotypem lub hasłem reklamowym) to doskonały pomysł na oryginalną promocję firmy. Ten smakołyk skutecznie przyczyni się do utrwalenia świadomości marki wśród klientów, a pracownikom umili wykonywanie codziennych obowiązków.

 

Oddziałuj na zmysły klientów

Marketing sensoryczny jest niezwykle istotnym elementem strategii promocji marki. Częstując pysznymi, niezwykle kruchymi i delikatnymi krówkami, działamy na kilka zmysłów jednocześnie (wzrok, węch, smak), dzięki czemu przekaz reklamowy jeszcze skuteczniej dociera do odbiorcy, pozostając na dłużej w jego pamięci. Warto przypomnieć, że słodycze powodują wytwarzanie się w organizmie endorfin – zwanych także hormonem szczęścia. Częstowanie klientów słodkimi krówkami może więc przełożyć się na pozytywne kojarzenie firmy.

 

Dopasuj je do potrzeb

Krówki reklamowe w przypadku firm mają szerokie zastosowanie – ten słodki poczęstunek idealnie sprawdzi się na targach, szkoleniach, konferencjach, a także jako drobny upominek dla klientów czy też pyszny dodatek do kawy podczas firmowych spotkań.

 

Pozwól, aby klienci zapamiętali Twoją firmę od tej słodkiej i pozytywnej strony. Przekonaj się, tak jak całe grono naszych zadowolonych i powracających klientów, o ogromnej sile marketingowej tych niepozornych krówek o wyjątkowym smaku.