Krówki reklamowe z indywidualnym nadrukiem np. logotypem lub hasłem reklamowym, to doskonały pomysł na słodką i oryginalną promocję firmy.

Krówki reklamowe skutecznie przyczynią się do utrwalenia marki firmy wśród klientów oraz inwestorów, a także taki miły poczęstunek może zmienić nieco nastawienie pracowników do swojego szefa oraz wykonywanych obowiązków. Częstując pysznymi, niezwykle kruchymi i delikatnymi krówkami, działamy na kilka zmysłów jednocześnie (wzrok, węch, smak), a dzięki temu przekaz reklamowy jeszcze skuteczniej dociera do każdego odbiorcy pozostając na dłużej w jego pamięci. Krówki ciągutki przywołują wspomnienia z dzieciństwa, co przekłada się również na kojarzenie firmy z pozytywnymi emocjami.

Krówki reklamowe w przypadku firm mają uniwersalne zastosowanie – ten słodki poczęstunek idealnie sprawdzi się na targach, szkoleniach, konferencjach, a także jako drobny upominek dla klientów, czy też pyszny dodatek do kawy podczas firmowych spotkań.

Dostępne w naszej ofercie reklamowe krówki są produkowane według tradycyjnej receptury oraz ręcznie pakowane. Nasze ciągutki nie zawierają chemii, a gwarancją świeżości krówek jest ich konsystencja – prawdziwa ciągutka z upływem czasu zmienia się w krówkę kruchą. Obecnie proponujemy krówki w dwóch smakach – mlecznym i kakaowym. Posiadamy ogromne doświadczenie w dystrybucji produktów reklamowych, dlatego też możemy zaproponować naszym klientom dobre ceny i korzystne warunki współpracy. Krówki produkujemy na indywidualne zamówienie klienta.

Pozwól, aby klienci zapamiętali Twoją firmę od tej słodkiej i pozytywnej strony. Przekonaj się, tak jak całe grono naszych zadowolonych i powracających klientów, o ogromnej sile marketingowej tych niewielkich krówek o wyjątkowym smaku.