Krówki ślubne – słodkie podziękowanie dla gości!

Krówki ślubne – słodkie podziękowanie dla gości weselnych (fot. Twoje Krówki)

Twoje wesele zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal zastanawiasz się, w jaki sposób podziękować przybyłym gościom? Postaw na krówki ślubne – najsłodszy sposób na wyrażenie swojej wdzięczności w tak wyjątkowym dniu!

 

Krówki ślubne to idealny pomysł na mały upominek dla gości weselnych. Tym niepozornym, słodkim cukierkiem możesz zarówno poczęstować gości na wejściu, pozostawić go przy wizytówkach na stoliku lub wręczać na odchodne. Temu klasycznemu, mlecznemu smakowi z pewnością nie oprze się żaden uczestnik wesela!

 

Klasyczne czy kakaowe?

Nasze krówki powstają wyłącznie na bazie naturalnych składników wedle tradycyjnej, dopracowywanej przez nas latami receptury. Właśnie dlatego są idealnie kruche z zewnątrz i ciągnące się w środku, a ich wyważony smak pozostaje w głowie na długo. W naszej ofercie znajdziesz krówki w klasycznym, mlecznym smaku oraz kakaowe. Tylko od Ciebie zależy, jakie wybierzesz na swoje wesele. Wydawać by się mogło, że tradycyjne krówki są bardziej uniwersalne… Kakao jednak jest na tyle popularnym i lubianym smakiem, że niewielu mu się oprze!

 

Krówki ślubne – jaki nadruk?

Prócz smaku, niezwykle istotną cechą krówek jest to, że mogą stanowić element dekoracyjny. Wyłożone do szklanej misy stojącej przy wejściu do sali weselnej lub na każdym ze stolików dla gości, przyciągają wzrok i sprawiają, że chce się po nie sięgnąć! Dlatego warto zaprojektować opakowanie, które będzie korespondowało z wystrojem sali weselnej i oprawą wizualną całego wydarzenia. Pracownicy Twoich Krówek pomogą Ci w stworzeniu idealnego opakowania. Na wybranym przez nas lub stworzonym indywidualnie pod Ciebie szablonie możesz zamieścić np. datę wydarzenia, Wasze imiona czy ulubioną sentencję.